Durų dekoravimo būdai

Ar security doors gali būti kaip nors dekoruojamos? Tai iš esmės priklauso nuo to, ar home security products, kuriuos užsakote, atsižvelgia į kliento pageidavimus ir daro kažką pagal jį, ar viskas yra tiesiog standartiška. Tačiau jums galbūt jau pats metas išsiaiškinti tokius dalykus ir pradėti galvoti, kaip dekoruoti duris.

Senovės durys

Saugių durų pasirinkimasJeigu gilinotės į dailės ir architektūros istoriją, pamatysite, kad senovėje durų puošyba buvo labai svarbi dailės šaka. Iki dabar muziejuose yra labai didelės vertės durų saugomų, kurios ten atsidūrė vien todėl, kad buvo labai gerai įvertintos meno kritikų. Senovėje,ypač Baroke, Renesanse, Gotikoje, durys buvo puošiamos ir visokiais raižiniais medyje, ir metalinėms, auksinėms, bronzinėms, sidabro detalėm. Paprastai tai būdavo visokios scenos iš Biblijos, nes tais laikais visas menas dar buvo tampriai susijęs su religija ir sakralumu. Taigi, senovinės durys yra tikras puošybos etalonas, tačiau šiais laikais niekas taip uoliai durų nebepuošia. Beje, verta žinoti, kad gotikoje visa puošyba siekė atsisakyti sunkumo, todėl visos formos ir linijos buvo kylančios į viršų. Barokas buvo apskritai tiesiog perkrautas visokių detalių gausa ir galima sakyti, kad tai buvo kičo laikai. Klasika ir apšvieta buvo tokie periodai, kada buvo vertinamas nuosaikumas, taigi, to meto durys galėtų būti kažkiek panašesnės į šių laikų duris, nes tokių, kokios jos buvo daromos baroke, dabar niekas nebedaro.

Kaip puošti duris dabar

Pirmiausiai, jeigu nutarėte dekoruoti duris, turite sugalvoti, kokio bendro įspūdžio siekiate. Ir kurios tai durys bus – lauko ar vidaus. Su lauko durimis reikia imtis ilgalaikių priemonių. Tada tinka tiesiog ryškūs pasirinkti ilgalaikiai dažai ir ant jų užteptas lakas, kuris suteikia ilgaamžiškumo galimybę.Taip pat galima naudoti įdomias žalvarines rankenas ar pasidaryti vieną kitą papildomą žalvarinę gražią detalę. Kaimo stiliaus šalininkai mėgsta ant masyvių medinių durų uždėti arklio pasagą, kaip ženklą, nešantį sėkmę ir laimę. Tačiau jūs galite ieškoti ir kažko tikrai elegantiško. Apskritai, spalvų žaismas visada yra labai gera galimybė padaryti kažkokį rimtą įspūdi su ekonomiškomis priemonėmis.

Taip pat durys gali būti gaminamos pagal užsakymą, kuriose būtent stiklo detalės būtų svarbūs puošybos elementai. Jie ne tik puoštų, bet ir turėtų funkciją. Stiklas praleidžia šviesą, taigi, koridoriuje būtų šviesiau. Be to, galėtumėte vos užmetę akį pamatyti, kas gero yra tuo metu už durų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *