Durys naujam namui

Pagaliau prasidėjo ilgai lauktas remontas, pradėjome nuo langų ir durų. Kas padarys langus, buvo lyg ir iš karto aišku, o štai pvc door manufacturers dar tapo šiokia tokia mįsle. Kas gi bus tie meistrai, kuriems patikėsime duris? Kai keitėme langus senuose namuose, gana neblogai dirbo meistrai iš Kauno, tad tuos pačius paėmėme ir šių langų keitimui. O su durų meistrais dar nebuvome susidūrę, todėl šis susitikimas mums pasirodė įdomus. Kilo visokiausių klausimų. Ar tai bus safe doors, ar šviesios beveik vitrininės, o gal bus kažkas labai įmantraus ir modernaus? Viskas buvo įdomu, norėjosi kuo greičiau pradėti.

Įvertino ir pasiūlė

Namų durysKalbėti ir svarstyti teko nemažai. Visų pirma, remontas atliekamas tik pusėje namo, taigi, yra ir kita pusė, kuri priklauso ilgametei savininkei. Ji savaip padariusi apdailą savo namo pusei, pakeitusi langus, taip pat ir duris įsistačiusi. Tačiau viskas ten labai susiję su gražiu dizainu, o mes galvojame ir apie funkcionalumą. Šie dalykai yra neatskiriami, mes patys mąstome, kas kaip turi atrodyti. Taigi, mums tarsi norėjosi lyg ir šiek tiek apgalvoti tai, kapi atrodys mūsų suremontuota namo pusė, kaip ji derės prie kitos namo pusės. Tuo pačiu atrodė ir nesąžininga, kad ji pasirinko, ką norėjo, o mes turime tik taikytis prie jos. Taigi, galiausiai nutarėme, kad darysime remontą pagal save. Taigi, ir apdaila, ir langai, ir durys – viskas atrodys taip, kaip mums reikalinga, kaip atrodo gražiausiai.

Kai šį barjerą įveikėme, dar buvo ir kitų kliūčių. Dar reikėjo apgalvoti, kas svarbiau – grožis ar saugumas. Mačiau nuostabų projektą, su vitrinos tipo stiklinėmis durimis, atsuktomis į langą. Tačiau statybininkai matė ir kitokį projektą – tas pačias duris išdaužtas paprasčiausia plyta, o daiktus iš namų išneštus. Juk rajonas, kuriame ketinau gyventi, nebuvo pats saugiausias. Galiausiai sutarėme, kad pačias saugiausias vitrinos duris aš dėsiu atsuktas į kiemo pusę, o į gatvę atsuksiu šarvuotas duris, kurios bus tikrai saugios, ir niekam nesinorės net be reikalo į jas belstis.

Rezultatas

Galų gale, esu patenkinta. Visos durys atrodo patraukliai. Tai, kas matosi nuo gatvės, taip pat atrodo puikiai. Tikrai nepasakyčiau, kad durys pernelyg masyvios. Ne, jos yra ideliai pritaikytos mūsų namui, netgi kiekvienam jo stiliaus elementui. Spalvos per daug neišsiskiria, bet išlieka skandinaviško dizaino, taigi, dabar labai madingos. O svarbiausia, kad patinka ir man, ir visai mano šeimai.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *