Ar verta parduoti mišką išsimokėtinai?

Jei pasidomėtumėte terpėmis, kuriose talpinami skelbimai susiję su mišku, pamatytumėte, jog skelbimai su antraštėmis Parduodu mišką, sudaro didesnę dalį, nei tie, kuriais pranešama, jog norima pirkti mišką, kitais žodžiais tariant, galima sakyti, kad norinčių parduoti tokį turtą yra daugiau, nei norinčių į įsigyti. Būtent dėl šios priežasties, pirmoji žmonių grupė labai dažnai imasi įvairių priemonių ir visa tai tik tam, kad miškas būtų parduotas kuo greičiau. Viena iš priemonių – miško pardavimas išsimokėtinai. Iš tiesų, pardavimų praktika rodo, kad prekė parduodama maždaug 30 procentų greičiau tuo atveju, jei žmogus gali ją įsigyti išsimokėtinai, t.y., pinigus mokėdamas dalimis tam tikrą laiko tarpą. Tačiau, ar toks sprendimas visada yra naudingas pačiam miško pardavėjui? Tikimės, kad mūsų įžvalgos padės priimti patį geriausią sprendimą.

miško pardavimasBene vienas svarbiausių klausimų, o tiksliau, atsakymas į jį, kuris ir padės jums nuspręsti, ar verta mišką parduoti išmokėtinai, yra toks; ką ruošiatės daryti su tais pinigais, kuriuos gausite pardavę mišką? Pavyzdžiui, jei per artimiausius keletą mėnesių norite įsigyti namą arba butą, tokiu atveju, sprendimas parduoti mišką išsimokėtinai, nėra pats palankiausias – pinigų už parduotą gali tekti laukti metus ar dar ilgiau, tad nesunku suprasti, jog tokiu atveju tiesiog nespėsite įgyvendinti savo plano. Na, o jei pinigus ruošiatės panaudoti kitam tikslui, pavyzdžiui, ruošiatės juos atidėti pragyvenimui tuomet, kai sulauksite pensijinio amžiaus, (o iki tol laiko dar yra 5 ar 7 metai), tokiu atveju miško pardavimas išsimokėtinai iš tiesų jums tinka.

Na, o dabar – pats metas aptarti ir dar vieną dalyką, kodėl kurio priimti jums tinkamiausią sprendimą bus dar lengviau. Atminkite, jog galimybė parduoti mišką išsimokėtinai, suteikia jums puikią progą šiek tiek padidinti miško kainą, nei ji būtų tuo atveju, jei visą sumą pageidautumėte gauti iš karto. Pavyzdžiui, jei mišką įvertinote keliomis dešimtimis tūkstančių eurų, parduodami jį išsimokėtinai, bendrą sumą galite padidinti dar vienu kitu tūkstančiu.

Na, o pabaigai , belieka tik pridurti pastebėjimą. Dauguma žmonių galvoja, kad tuo atveju, jei jau parduodu mišką išsimokėtinai, turiu nustatyti am tikro dydžio vienodas sumas. Vis dėlto, tai tikrai nėra tas reikalavimas, kurio būtina laikytis. Pasirodo, sumų dydis yra susitarimo reikalas tarp miško pardavėjo bei pirkėjo. Taigi, jei tik miško pirkėjas sutinka, galite pageidauti, kad įmokos kiekvieną mėnesį būtų skirtingo dydžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *