Virtualus gyvūnėlių turgus

Jeigu galvojote, kad tik lietuviai mėgsta skelbti skelbimus apie gyvūnėlius, tai klystate. Štai, pavyzdžiui, skelbimaiUK, kur pranešama apie dingusius arba dovanojamus gyvūnėlius, taip pat yra labai dažni. Tereikia ieškoti free puppies UK, ir tikrai rasite sau kažką mielo bei su kailiuku.

Dingusių gyvūnų minia

Faunos skelbimaiAr kada nors pagalvojote, kur iš tiesų dingsta tie visi gyvūnėliai? Kaskart išeiname į kiemą, pamatome stulpus, aplipintus skelbimais, kur sakoma, kad dingo koks nors šuo ar katė. Dažnai tai būna prastu spausdintuvu atspausdintas skelbimas, kuriame iš juodai baltos nuotraukos žvelgia blizgančios su blykste fotografuotos gyvūno akutės. Jos yra tai, kas ir teliko šeimininkui – prisiminimas mylimo gyvūno žvilgsnio. Tačiau iš tiesų tie gyvūnai būna per dažnai panašūs. Kad ir kaip norėtųsi, bet jie tarpusavyje beveik nesiskiria. Kuo skiriasi dingusi juoda katė, apie kurią skelbia skelbimai UK prie parduotuvės, nuo to juodo katinėlio, apie kurį pranešama prie jūsų laiptinės? Beveik visada katės atrodo panašiai. Šunys turi daugiau skirtingų veislių ar bent jau dažniau žmonės tas veisles žino ir dėl to jie atrodo ne tokie panašūs. Be to, panašu, dažniau dingsta katės, gal dėl to, kad jaučia mažesnį prisirišimą savo savininkams. Bet kur jie dingsta, tie visi katinėliai, šunyčiai ir šinšiliukai? Ar jie iškeliauja į kokį nors gyvūnėlių rojų? O gal į Tandadriką arba Ozo šalį, stebuklų lauką, kuriame išsipildo visos visų svajonės? Niekas nežino ir niekas negali to pasakyti, netgi pamesti ir rasti gyvūnai.

Rasti ir nereikalingi gyvūnai

O dabar apsidairykime, kiek iš tiesų kačių šiuo metu tupi kažkur po balkonu prie jūsų daugiabučio. Prie to paties, ant kurio pašto dėžutės pritvirtintas skelbimas apie dingusį katinėlį. Taip, jeigu gerai įsidėmėsite, pamatysite, jog juoda katė skelbime atrodo lygiai taip kaip dar trys juodos katės, tupinčios po balkonu. Kačių yra pilni kiemai, o šunys valkatauja ten, kur įmanoma gauti daugiau maisto. Jeigu einate į prastesnius rajonus, jeigu esate mažesniame miestelyje arba trečiojo pasaulio šalyje, čia būtinai sutiksite nemažai šunų, iš kurių kažkas atėmė savininkus. Tad apie tokius gyvūnus, kuriuos kažkas paima iš gatvės ir laikinai priglaudžia, taip pat galima rasti įvairiuose skelbimų laikraščiuose, spaudoje. Taigi, nieko nuostabaus, kad ir skelbimų portaluose mes tikrai rasime ne vieną dailioskatytės ar šuniuko nuotrauką, kur bus sakoma, kur gyvūnėlis rastas ir siūloma jį kam nors pasiimti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *