Kaip apsaugoti plaukus nuo karščio

Plaukų apsaugaSiekiant nuostabios šukuosenos, nederėtų pamiršti, kaip svarbu apsaugoti plaukus nuo karščio. Nesvarbu, ar tai būtų džiovintuvai, tiesintuvai, ar garbanojimo žnyplės, per didelis karštis gali sukelti plaukų išsausėjimą, lūžinėjimą ir blizgesio praradimą. Panagrinėkime keletą veiksmingų strategijų, kaip turėtų atrodyti efektinga plaukų apsauga nuo karščio.

Pirmenybę teikite kondicionavimui prieš karštį

Pradėkite plaukų priežiūrą nuo kokybiškos šilumą saugančios priemonės. Šie produktai sukuria apsauginį barjerą tarp jūsų plaukų ir karščio formavimo priemonių. Ieškokite preparatų su maitinamosiomis medžiagomis, pavyzdžiui, argano aliejumi, keratinu ir vitaminais, kad sustiprintumėte savo sruogas.

Džiovinkite plaukus oru

Kai tik įmanoma, rinkitės džiovinimą oru, o ne plaukų džiovintuvą. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, kad juos mažiau veiktų aukšta temperatūra. Tam, kad plaukus dar labiau apsaugotumėte, prieš džiovindami oru, švelniai nusausinkite juos mikropluošto rankšluosčiu, kad pašalintumėte drėgmės perteklių.

Rinkitės mažesnius karščio nustatymus

Kai naudojate plaukų formavimo priemones, rinkitės mažesnius karščio nustatymus. Šiuolaikiniai prietaisai dažnai turi reguliuojamus temperatūros nustatymus, kad būtų pritaikyti įvairiems plaukų tipams ir tekstūroms. Ploniems ar ploniems plaukams reikia mažesnės temperatūros, o šiurkštiems ar storiems plaukams tinka šiek tiek aukštesnė temperatūra.

Išlaikykite tinkamą įrankių naudojimo techniką

Skaityti straipsnį “Kaip apsaugoti plaukus nuo karščio” »