Nagų lako tendencijos rafinuotai moteriai

Vitrina proNagų tvarkymas yra vienas iš labiausiai atpalaiduojančių dalykų. Tai taip pat būdas parodyti savo stilių ir kartu saugoti pirštus nuo maisto. Pastaraisiais metais nagų dailė labai išpopuliarėjo ir nerodo jokių lėtėjimo ženklų. Jei ieškote įkvėpimo kitai kelionei į nagų saloną, susipažinkite su šiomis rafinuotomis nagų tendencijomis, pateiktomis toliau. Tai puikios nagų tendencijos tiems, kurie pirmenybę teikia subtiliai elegancijai, o ne demonstratyviems raštams ar laukinėms spalvoms, kurias galima pamatyti ant daugelio kitų garsenybių. Jos nėra visiškai "subtilios", kalbant apie nagų dailę, tačiau yra subtilesnės nei tai, ką matėme anksčiau. Rafinuota moteris renkasi dūmines rudas, pilkšvai mėlynas, dulkėtas violetines ir sodrias raudonas spalvas – ir ne tiek daug ryškių oranžinių ar geltonų (nebent ji pasirenka būti kukurūzų mergaite). Plačiau: https://vitrinapro.lt/399-geliniai-lakai puslapyje.

Pritaikyti nagai

Vieni populiariausių šių dienų nagų yra "adaptuoti" iš kitos kūno dalies. Pavyzdžiui, galite pasidaryti prancūzišką manikiūrą su antakių ar katės akių raštu ant bevardžio piršto. Taip pat galite rinktis pastaruoju metu madingą akvarelės dizainą. Nėra taisyklių, ką galima pritaikyti nagams, o ko ne. Jei norite išbandyti kažką naujo ir kūrybiško, nagų dailė – puikus būdas tai padaryti!

Drąsios tamsios formos

Drąsios formos yra tendencija, kuri patinka daugeliui skirtingų skonių. Galbūt matėte jas ant tokių garsenybių kaip Beyoncé ir Rihanna nagų. Jei turite tamsesnį stiliaus pojūtį, ši tendencija jums patiks. Galite rinktis iš daugybės raštų, pavyzdžiui, kryželių, rodyklių, trikampių ir skeveldrų. Taip pat galite rinktis geometrinį nagų dizainą, kuriame ant kiekvieno piršto yra kontrastingų spalvų. Šiam įvaizdžiui sukurti pirštų nagus nudažykite tamsiai, o bevardžio piršto nagą nudažykite šviesesniu atspalviu.

Sudėtingas blizgus nagų lakas

Jei norite įmantresnių nei matinis nagų, galite rinktis blizgų nagų laką. Jei mėgstate nešioti šviesesnio atspalvio nagus, šis variantas jums puikiai tinka. Jei norite, galite rinktis ir tamsesnę spalvą. Viskas priklauso nuo to, ką mėgstate. Tokio tipo nagų lakai yra blizgūs ir spindintys, todėl labai traukia akį. Šia nagų tendencija tikrai galite pagyvinti savo išvaizdą.

Neutralus nagų patobulinimas

Jei norite savo manikiūrui suteikti šiek tiek rafinuotumo, galite pridėti neutralaus patobulinimo. Kai kurie salonai šią paslaugą siūlo nemokamai. Tai yra, kai ant nagų galiukų pridedama šiek tiek šviesios spalvos. Galite pasirinkti bet kokią norimą spalvą. Tai gali būti šviesesnis jūsų nagų lako atspalvis arba visai kita spalva. Neutraliai patobulinus nagus, jie gali atrodyti ilgesni ir elegantiškesni. Tai subtilus, bet elegantiškas būdas manikiūrui suteikti kažką ypatingo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *