Lipdukai ant senų durų

Senos medines durys gali ant savo paviršiaus talpinti labai daug laiko ženklų. Pavyzdžiui, ant senų durų suklijuoti lipdukai liudija apie anksčiau už tų durų virusį gyvenimą, apie dalykus, kurie buvo, o dabar jau nėra. Grįžtame į senus namus ir žiūrime, kokie lipdukai ir plakatai puošia sienas, kuo papuoštos medines durys.

Mano kambarys

Langai ir durysMano baltos kam bario durys medinės, pagamintos iš medienos drožlių plokštės. Tokias duris, berods, statybų metu darbininkai išpjovė iš tos pačios plokštės, iš kurios padarytos ir kambarių pertvaros. Todėl durys iš tiesų labai plonos, jas gal net būtų galima lengvai išspirti. Ant medinių durų vis dar kabo vienas Spice Girls plakatas, o po tuo plakatu galima rasti labai daug senų lipdukų. Tikriausiai valant duris tai yra pati didžiausia blogybė. Mat reikia ne tik nuvalyti dulkes, nešvarumus, bet reikia ir kažkaip nugremžti tuos lipdukus, lipnią masę. Todėl pasirenkamas toks būdas, kada reikia gremžti su aštriąja kempinėlės pusė, kuri nesubraižytų paviršiaus, bet ir būtų pakankamai stiprus įrankis nukrapštyti klijų liekanas. Durys beveik švarios, daugiau čia nieko kaip ir nėra.

Brolio kambarys

Mažylio kambarys liudija apie vaikystę labai daug. Čia yra mažas kambarys, tačiau gyvenimo būta jame labai daug – juk visa vaikystė čia taip ir praėjo. Todėl ant durų galima matyti visas praėjusias vaikystės madas ir tendencijas. Čia irPokemonų lipdukai, ir Transformerių, ir įvairių mašinų, kurių lipdukus būdavo galima rasti kramtomoje gumoje. Kadangi kažkas visada iš Amerikos ir Vokietijos atsiųsdavo siuntinius, tai juose būdavo ir vakarietiškų gražių lipdukų su klevo lapais, su Kalėdų seneliais, Velykiniais kiškiais ir kitais. Tai taip pat gerai prilipdavo prie durų. Atrodo, brolis buvo pasidaręs sau kambarį būtent iš šių lipdukų, bet juos klijuodavo tik ant durų. Jis užaugo pačiu laiku – kai kaip tik pasibaigė vieta ant durų, kai beveik neliko tuščio lopinėlio, ir dabar čia galima jau būtų tik pirštą pridėti ir palikti antspaudą.

Tėvų kambarys

Tėvų kambario medines durys vienintelės išlaiko tvarką. Čia nepriklijuota jokių lipdukų, tik geltoni dažai, kuriais nudažytos durys, jau šiek tiek pradėję luptis. Ant stiklinio langelio vis dar pakabintos medžiaginės užuolaidėlės iš abiejų pusių. Taip, kad būtų galima išlaikyti privatumą miegamajame, bet kartu ir nekristų į akis tai, jog užuolaidos tik iš vienos pusės. Estetiška ir patogu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *