Kaip apsaugoti plaukus nuo karščio

Plaukų apsaugaSiekiant nuostabios šukuosenos, nederėtų pamiršti, kaip svarbu apsaugoti plaukus nuo karščio. Nesvarbu, ar tai būtų džiovintuvai, tiesintuvai, ar garbanojimo žnyplės, per didelis karštis gali sukelti plaukų išsausėjimą, lūžinėjimą ir blizgesio praradimą. Panagrinėkime keletą veiksmingų strategijų, kaip turėtų atrodyti efektinga plaukų apsauga nuo karščio.

Pirmenybę teikite kondicionavimui prieš karštį

Pradėkite plaukų priežiūrą nuo kokybiškos šilumą saugančios priemonės. Šie produktai sukuria apsauginį barjerą tarp jūsų plaukų ir karščio formavimo priemonių. Ieškokite preparatų su maitinamosiomis medžiagomis, pavyzdžiui, argano aliejumi, keratinu ir vitaminais, kad sustiprintumėte savo sruogas.

Džiovinkite plaukus oru

Kai tik įmanoma, rinkitės džiovinimą oru, o ne plaukų džiovintuvą. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, kad juos mažiau veiktų aukšta temperatūra. Tam, kad plaukus dar labiau apsaugotumėte, prieš džiovindami oru, švelniai nusausinkite juos mikropluošto rankšluosčiu, kad pašalintumėte drėgmės perteklių.

Rinkitės mažesnius karščio nustatymus

Kai naudojate plaukų formavimo priemones, rinkitės mažesnius karščio nustatymus. Šiuolaikiniai prietaisai dažnai turi reguliuojamus temperatūros nustatymus, kad būtų pritaikyti įvairiems plaukų tipams ir tekstūroms. Ploniems ar ploniems plaukams reikia mažesnės temperatūros, o šiurkštiems ar storiems plaukams tinka šiek tiek aukštesnė temperatūra.

Išlaikykite tinkamą įrankių naudojimo techniką

Norint išvengti žalos, svarbiausia teisingai naudoti karščio formavimo įrankius. Kad šiluma pasiskirstytų tolygiai, judinkite įrankį ir nespauskite jo per stipriai. Kad išvengtumėte karštų dėmių, garbanojimo žnyplės ir tiesintuvai turėtų sklandžiai slysti plaukais.

Ribokite karštį tenkantį jūsų plaukams

Plaukų stilių formuojamą karščiu palikite ypatingoms progoms, o kitomis dienomis stenkitės plaukams suteikti pertrauką. Eksperimentuokite su stiliumi be karščio, pavyzdžiui, pynėmis, suktukais ar segtukais, kad pasiektumėte skirtingą išvaizdą, nekaitindami plaukų.

Reguliariai planuokite plaukų kirpimą

Reguliarus kirpimas yra dažnai pamirštamas, tačiau labai svarbus apsaugos nuo karščio komponentas. Pašalinus išsišakojusius galiukus ir pažeistas sruogas skatinamas sveikesnis plaukų augimas ir bendras gyvybingumas. Siekite kirpti plaukus kas 6-8 savaites, kad palaikytumėte jų sveikatą.

Pasilepinkite gilaus kondicionavimo procedūromis

Į savo kasdienybę įtraukite giluminio kondicionavimo procedūras, kad papildytumėte plaukus drėgme ir maistinėmis medžiagomis. Rinkitės produktus, kuriuose gausu baltymų, aminorūgščių ir natūralių aliejų. Apsvarstykite galimybę kas savaitę naudoti kaukę, kad plaukai būtų stiprūs ir atsparūs.

Išlaikyti vešlius ir sveikus plaukus yra menas, reikalaujantis atsidavimo ir priežiūros. Neatsiejama šio proceso dalis – apsaugoti plaukus nuo karščio keliamų pavojų. Jei apsaugos nuo karščio priemones naudosite apgalvotai, galėsite mėgautis įvairiapusiškomis plaukų formavimo priemonėmis ir nekenkti savo brangių sruogų gerovei. Atminkite, kad šiek tiek prevencijos padeda išsaugoti natūralų plaukų grožį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *