Kaip išsirinkti miegamojo lovą?

Ar kada nors esate susimąstę, kiek laiko praleidžiate lovoje? Jei miegate tiek, kiek yra rekomenduojama, t.y. 8 valandas per parą, matematika paprasta – tai 56 valandos per savaitę, 2912 valandų per metus. Tai yra daugiau nei 121 diena praleista lovoje per metus. Tikrai nemažai, tiesa? Atrodytų logiška, jog vieta, kurioje praleidžiate tiek daug laiko, turėtų būti aukščiausios klasės. Gaila, bet ne visi žmonės įvertina kiek daug laiko mes praleidžiame lovoje ir todėl šiam miegamojo baldui neskiria pakankamai dėmesio. Miegamojo lova dažnai atsiduria čiužinių šešėlyje – kadangi geras ir kokybiškas čiužinys turi labai didelę įtaką puikiam miegui, dažniausiai susikoncentruojama būtent į šią detalę Tačiau, kad ir koks svarbus būtų čiužinys, nereikėtų nuvertinti ir pačios lovos konstrukcijos.

LovosTad jei jūsų planuose yra nauja miegamojo lova, į ką derėtų atkreipti dėmesį? Visų pirma, jei jūsų senasis čiužinys yra dar geras ir neketinate jo keisti kartu su lovos rėmu, atsižvelkite į jo dydį ir lovą pirkite pagal jį. Jei ketinate keisti ir čiužinį, tuomet pirmiau rinkitės lovos rėmą arba lovą kartu su čiužiniu. Pirma rinktis lovos rėmą rekomenduojama dėl to, jog pritaikyti čiužinį prie lovos yra lengviau, nei atvirkščiai – lovos rėmų pasirinkimo yra kur kas mažiau, nei čiužinių.

Kitas dalykas, į kurį tiesiog būtina atkreipti dėmesį yra kambario dydis, kuriame stovės jūsų lova. Tikrai nesijausite patogiai, jei tik išlipę iš lovos su šonu remsitės į sieną. Dėl šios priežasties, iš visų lovos pusių turėtų būti bent 60-90 centimetrų laisvos vietos. Didelė klaida būtų dydį skaičiuoti pagal čiužinio dydi, kadangi lovos karkasas gali gerokai padidinti poreikį vietai.

Miegamojo lova gali turėti 2 rūšių dugną – vientisą plokštę, arba kompozitą, sudarytą iš daugelio skirtingų lentelių. Tai irgi svarbus pasirinkimas, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Ne ką mažiau svarbus pasirinkimas yra lovos aukštis. Nors miegant jis ir nėra labai svarbus, tačiau įlipant ir išlipant iš lovos netinkamai pasirinktas aukštis gali sukelti nepatogumų.

Galiausiai – itin svarbu ir medžiaga, iš kurios bus pagaminta jūsų miegamojo lova. Pačios pigiausios lovos yra padarytos iš medžio drožlių plokštės. Nors pati plokštė dažnu atveju iš pirmo žvilgsnio atrodo ne ką prasčiau, nei iš tikro medžio masyvo pagaminta lova, tačiau jos patvarumas ir ilgaamžiškumas tikrai bus žemesnės klasės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *