Kokius batus renkatės

BataiJeigu kada nors kur nors matėte didžiulį užrašą BATAI JUMS INTERNETU, tai turbūt nutarėte ir sau bent minutėlę paieškoti gražių batų. Gal sportinių, gal vasarinių šlepečių, o gal jus domina elegantiški ir patogūs Buvodu bateliai, o gal galvojate apie kažką ekscentriško. Kiekvieno žmogaus poreikiai skirtingi – net keista. Atrodo, visiems reikia to paties, užsimauti kažką ant galūnių, tačiau žmonės kreipia dėmesį į visiškai skirtingus dalykus. Panagrinėkime, kokios yra pagrindinės grupės batelių, kuruos žmonės dažnai perka.

Patogūs ir lengvi

Daugybei žmonių pats didžiausias prioritetas renkantis avalynę yra rasti tikrai patogius batus. Todėl ir užrašas BATAI JUMS INTERNETU reiškia naują paiešką batų, kurie būtų tinkami visiems gyvenimo atvejams. Patogumą vertina žmonių, kurie domisi sveiku gyvenimo būdu, sportu. Jie gal labai daug laiko sportuoja ir taip pripranta avėti tik patogią avalynę, todėl po jos nebenori spraustis į kojoms stresą keliančius batelius ar sandalus. Taip pat, ką gali žinoti, mąsto jie, gal teks netrukus pabėgėti iki kampo, pasivyti tolstantį troleibusą ar kitaip pamiklinti kojas. Šito padaryti nepavyks su aukštakulniais ar nepatogiais lakiniais batais. Taigi, patogumo vardan, geriau visada avėti kažką tikrai tinkamo. Apie patogumą susimąsto ir daugybė žmonių, turinčių sveikatos sutrikimų. Antsvoris irgi yra sutrikimas, o didelė kūno masė verčia kojas vargti ir kentėti labiau, todėl tada itin svarbu tinkamai pakaustyti savo kanopas. Plokščiapėdystė, išsiplėtusios venos – kitos populiarios ligos be sutrikimai, itin veikiantys vaikščiojimo mechanizmą. Su jais taip pat svarbu avėti tinkamą, lengvą avalynę.

Labai šilti

Kiti žmonės pirmu prioritetu išskiria batų šiltumą. Gal net ir vasarą užsukę į ten, kur, pardavinėjami Buvodu bateliai, jie gali dairytis tik į uždarus, neva šiltesnius batelius. Tokie žmonės nieku gyvu nesimaus šlepečių, paplūdimio šlepečių, atvirų sandalų, basučių. Žiemą jie užsimaus pačius šilčiausius batus, kokius tik ras planetoje, o vasarą, geriausiu atveju, dėvės sportinius batelius.

Labai gražūs

Trečioji kategorija galėtų būti įvaizdžio žmonės. Tie, kuriems nieko nėra svarbiau už tikrai gražią avalynę. jie nori, kad visas įvaizdis išduotų apie jų asmenybę, o batai tampa labai svarbia įvaizdžio dalimi. Kodėl batai yra tokie svarbūs? Nes ant jų remiasi visas žmogus, nes tik jie vieni turi tokį intensyvų santykį su aplinka (tiesioginį nuolatinį sąlytį su pagrindu po kojomis), nes jie yra vieninteliai tokie ir pagal proporcijas užimantys vietos visame žmogaus vaizde labai nedaug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *