Šildymais granuliniais katilais

Granulinis šildymas įgyja vis daugiau populiarumo. Individualių gyvenamųjų namų savininkai vis dažniau renkasi granulinius katilus patalpų apšildymui. Šaltuoju sezonu šildymas yra būtinas kiekvienam gyvenamajam pastatui ar kitos paskirties. Sugrįžti į šilus ir jaukius namus malonu kiekvienam. Kiekvienas nori ekonomiško šildymo, kad tai kainuotų, kaip įmanoma, mažiau. Granuliniai katilai kūrenami granulėmis, kaip ir pasako pats pavadinimas. Kuras šiems katilams, palyginus kainuoja nebrangiai. Toks apšildymo būdas yra patogus, jums tereikės pripilti pilną talpą granulių ir galėsite kuriam laikui pamiršti apie katilą. Patalpoje šiluma gali laikytis netgi visą savaitę. Tai labai patogu, jei planuojate išvykti ilgesniam laikui, jums nereikės rūpinti kūrenimu.

šildymas granulėmisGranulinis šildymas turi daug privalumų. Vienas iš jų, kaina, jūs nepermokėsite pirkdami kurą. Nereikės rūpintis granuliniu katilu kas dieną. Priklausomai nuo oro temperatūros gali tekti jį prisiminti, netgi rečiu nei kartą per savaitę. Kūrenimui galima rinktis ne tik granules. Katilą galite kūrenti malkomis ar kitomis medžiagomis, kurios skirtos kūrenimui. Granulinį katilą reikia valyti, tačiau tai daryti galite retai. Priklausomai nuo pasirinkto katilo modelio, pelenus reikia valyti maždaug tris, keturis kartus per sezoną. Laikotarpis, kurį reikia rūpintis patalpų apšildymu, palyginus, nėra ilgas. Pelenų valymas neturėtų būti didelė problema. Granuliniai katilai gali būti pritaikyti ne tik mažoms patalpoms apšildyti, jie puikiai gali tikti didelės kvadratūros pastatų apšildymui. Rinkdamiesi katilą visada galite pasitarti su pardavėju. Ne visada būna paprasta nuspręsti, kurį labiausiai verta pirkti. Daugelis pardavėjų gali pristatyti prekes, ne kiekvienas turi tinkamą transporto priemonę, kuria galėtų transportuoti katilą. Pristatymas gali būti mokamas arba nieko nekainuoti, tai dažniausiai priklauso nuo pardavėjo. Kai kurie pardavėjai gali jums pasiūlyti nemokamą atvežimą. Rekomenduojama pasidomėti kokiu būdu bus vežama prekė. Kurjeriai gali neatsakingai vežti katilą, tai nesmulkus pirkinys, todėl svarbu, kad jis pasiektų užsakovą saugiai ir nepažeistas. Daugelis pardavėjų siūlo pristatymą savo transportu. Toks katilo vežimas yra patikimesnis, kadangi pardavėjas atsako už daiktą iki tol, kol jis bus jūsų namuose.

Šiandieną galite rasti įvairių gamintojų granulinių katilų. Pasirinkti gali kiekvienas ir be didelio vargo rasti tinkamiausią. Patogu pirkti internetu, kaip ir daugelį kitų prekių. Čia galite rasti žymiai pigesnių katilų , nei parduotuvėse. Pasirinkę granulinį šildymą, turite galimybę apšildyti ir didžiausias patalpas pigiai.

1 comment

  1. Tikrai pritariu, jog toki katilai yra vieni iš geriausių pasirinkimų gyvenant nuosavam name. Aš gyvenu grybo tipo name, mes turime rūsį ir ten yra įrengta katilinė. Seniau turėjom drefo tipo katilą, o dabar granulinį, kuris išties yra daug patogesnis ir modernesnis- daugiau funkcijų ir valdymo galimybių.
    https://www.katilai.lt/granuliniai-katilai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *