Mėgstamiausias prekybos centras – kriterijai

Prekybos centraiKuo skiriasi mėgstamiausias prekybos centras Vilniuje nuo kitų sostinės prekybos centrų? Surasti skirtumų galėtume kiekvienas. Įdomu, kokiais kriterijais žmonės išsirenka, koks prekybos centras bus jų mėgstamas. Paprastai galioja tam tikri masiniai dėsniai ir vienos vietos sutraukia daugiau vienokios auditorijos, kitos, kitokios.

Asortimentai

Vieniems žmonėms reikia vienų prekių, kitiems kitų. Tačiau paprastai kiekvienas prekybos centras Vilniuje siekia užtikrinti, kad klientai vienoje vietoje galėtų gauti kuo įvairesnių prekių. Todėl čia kuriasi ir vaistinės, ir knygynai, ir elektronikos, ir kitokių prekių parduotuvės. Visgi, nebūtinai klientai nori viską pirkti vienoje vietoje. Gal kažkam nepatinka ta elektronikos prekių parduotuvė, kuri čia yra, ir daugiau laiko bei dėmesio norisi skirti kitokiai parduotuvei. Taigi, net jeigu asortimente yra visko, klientai turi laisvę migruoti į kitas parduotuves. Taip dažnai gali nutikti ir su drabužiais, kai pirkėjas žino, kad jo trokštamas rūbas yra tam tikroje firminėje parduotuvėje – tenka važiuoti į tą prekybos centrą, kuriame ta parduotuvė yra. Prekybos centrai yra suinteresuoti, kad pas juos būtų populiarios parduotuvės, o ir parduotuvių tinklai linkę plėstis į prekybos centrus, kur yra gausus lankytojų srautas. Taigi, tarpusavyje viskas sąveikauja tinkamai.

Patogumas

Kitas dalykas, dėl po prekybos centras Vilniuje gali būti mažiau ar daugiau mėgstamas, tai jo patogumas. Vienas gali būti išplanuoti labai patogiai, kitas gi – visai nepalankiai. Taigi, visada reikia maždaug įsivaizduoti, kaip iš tiesų jums patinka judėti, ar mėgstate vaikščioti po plačią vienoje plokštumoje esančią erdvę, ar geriau važinėti judančiu takeliu į daugybę aukštų? Kažkam galbūt reikia naudotis tik tomis parduotuvėmis, kurios visai prie įėjimo, todėl ten yra patogiau – greičiau galima apsisukti. O kažkas galbūt rinksis jau kitokį atvejį, ir jiems nebereikės ieškoti dar daugiau patogumų, bus gerai ir taip, kaip išdėstyta.

Lokacija

Užsienyje labai dažnai prekybos centrai atsiduria kažkur toli nuo miesto, kai lietuviai mėgsta šiuos gigantus pastatyti tiesiog pačiame centre. Taigi, pasiekti tokį didelį prekybos centrą tiesiog visada yra labai paprasta. Visgi vieta yra svarbu tada, kai norite, kad būtų pakeliui. Gal prie jūsų namų, o gal prie darbo. Visada geriau taupyti laiką ir vykti tik ten, kur iš tiesų reikia. Vilnius visgi labai didelis ir kartais važinėjimas per jį gali labai daug laiko užimti. Dar vienas aspektas, dėl kurio visada verta pasikliauti savo intuicija, tai kaina – jeigu jaučiate, kad per daug viskas prabangu, gal reikia ieškoti kito prekybos centro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *