Skelbimai Anglijoje

Nors kartais tai pripažinti yra labai sunku ir skausminga, bet anokia čia paslaptis, jog vis daugiau ir daugiau lietuvių sunkiai suduria galą su galu savo gimtinėje ir nusprendžia paragauti emigranto duonos. Nors ši duona ne visada būna skalsi, o pačio emigracijos pradžioje tenka perbristi per didelius sunkumus, dauguma šių pastangų dažniausiai atsiperka.

SkelbimaiKalbant apie tai, kokia emigracijos kryptis yra pati populiariausia tarp lietuvių – vienareikšmiškai Jungtinė Karalystė. Taip yra dėl keleto priežasčių. Visų pirma, daugelis lietuvių turi bent jau minimalias anglų kalbos žinias. Tai reiškia, kad nuvykus į svečią šalį galėsite susikalbėti su žmonėmis ir geriau suprasti aplink vykstančius procesus. To paties tikriausiai negalima pasakyti apie emigraciją į Skandinaviją ar pietų šalis, kadangi jų kalbas moka tikrai nedaugelis, o greitai išmokti naują užsienio kalbą gali būti iš tiesų sudėtinga. Visų antra, visa Jungtinės Karalystės ekonomika yra pastatyta būtent ant emigrantų – ši šalis noriai įsileidžia visus atvykėlius ir suteikia galimybę užsidirbti ar net įsikurti ir pasilikti ten visam laikui.

Gyvenimas Jungtinėje Karalystėje

Yra trys pačios populiariausios išvykimo į JK galimybės – galite vykti pas giminaičius ar draugus (jei tokių turite), galite pasinaudoti įdarbinimo agentūrų paslaugomis arba vykti tiesiog pats – ieškotis nuomos ir darbo pasiūlymų ir įsikurti svečioje šalyje. Žinoma, pats geriausias variantas yra pirmas, tačiau ne visiems pasiseka – ne visi turi pas ką važiuoti. Apie įdarbinimo agentūras sklando galybė įvairiausių gandų ir istorijų, kuomet žmonės lieka apgauti ir palikti svetimoj šaly tuščiomis kišenėmis. Būtent dėl šios priežasties yra labai rizikinga jomis pasitikėti. Belieka paskutinis variantas – važiuoti ir viską organizuotis pačiam.

Visų pirma reikia išsirinkti, kuriame mieste ketinate apsistoti. Didžiausi atlyginimai ir geriausios galimybės įsidarbinti žinoma yra sostinėje – Londone. Dar prieš išvykstant būtų pravartu susirasti vietą, kurioje gyvensite. Tai galite padaryti internetu – Google paieškoje suveskite raktinį žodį rent london ir prieš save išvysite visą aibę galimų pasirinkimų. Jei susirasite kambarį ar butą dar būdami Lietuvoje, nuvykę turėsite kur apsistoti ir iškart galėsite visas jėgas sukoncentruoti į darbų paiešką. Darbo taip pat galite ieškoti internetu. Jei nežinoti tinklapių, kuriuose galėtumėte peržiūrėti įvairius pasiūlymus, Google paieškoje įveskite raktinius žodžius london classified ads.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *