Svarbiausios priemonės tinkamai burnos priežiūrai

IrigatoriusJeigu norite, kad Jūsų šypsena ne tik būtų plati ir balta, tačiau taip pat ir sveika – tokiu atveju svarbu įsigyti reikalingiausias priemones, kurios gali garantuoti, kad pašalinsite dantų asmenis bei kitus nešvarumus, kurie kaupiasi ant paviršių. Dažniausiai minimas irigatorius, kuris padeda sėkmingai pašalinti bet kokias apnašas, tačiau greta jo reikia nepamiršti ir kelių kitų priemonių, kurias aptarsime šiame straipsnyje.

  • Irigatorius

Taigi, būtent jis labai rekomenduojamas tokiu atveju, kai reikalingas ypač geros kokybės apnašų šalinimas. Nors dažniausiai juos perka tie, kurie skundžiasi kietosiomis apnašomis, kurios dengia breketus ir panašiai, tačiau tai geras pasirinkimas visiems, kurie būti ramūs, kad apnašos nesukels rimtesnių sveikatos probelmų.

  • Dantų pasta

Žinoma, taip pat reikalingas ir tinkamos dantų pastos pasirinkimas, kurios pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati. Visada geriausia yra rinktis kuo natūralesnius ingredientus turinčias pastas, kurios užtikrins, kad Jūsų šypsena bus labai plati ir tuo pačiu sveika. Geriausia pirkti skirtas vaikams, kadangi jose dažniausiai mažiau dažiklių bei kitų priedų, tuo pačiu jos yra natūralesnės.

  • Dantų šepetukas

Net ir tokiu atveju, kai turimas irigatorius, kuris gali padėti pašalinti bet kokius nešvarumus – tinkamas dantų šepetukas taip pat yra būtinas. Jis gali padėti pašalinti kur kas paprastesnes apnašas, kurioms nereikia sudėtingo valymo. Galiausiai, renkantis nepamirškite įvertinti kietumo, kadangi per kietas gali būti žalingas Jūsų dantų smegenėlėms.

  • Skalavimo skystis

Visi puikiai žino, kad dantų šepetukas nėra gebus pašalinti visų nešvarumų. Štai irigatorius – gali, tačiau jeigu jo neturite – tokiu atveju puikiai tinka skalavimo skystis kuris labai sėkmingai pašalina nešvarumus, kurie kaupiasi nuo maisto. Taip pat tai puiki priemonė kovoje su nemaloniu burnos kvapu.

  • Dantų siūlas

Jeigu labai atsakingai rūpinatės savo burnos higiena, tokiu atveju, esame tikri, kad įsigysite ir dantų siūlą, kuris padeda sėkmingai pašalinti bet kokius nešvarumus. Žinoma, reikalingas kruopštumas ir laikas, tačiau galiausiai tai vainikuoja kur kas platesne ir gražesne šypsena, tad skirti laiko bei dėmesio – apsimoka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *