Pigūs kreditai internete: patogu, greita, diskretiška

Kaip iš varganos pinigų sumos, kurios, atrodo, nepakaktų net pragyventi, galima ir susitaupyti? Teirautis reikėtų mūsų vyresniosios kartos, kurie garsėja itin dideliu taupumu. Iš vienos pusės gerai, tačiau paklauskime pastarųjų, kada jie paskutinį kartą lankėsi pajūryje (apie keliones svetur net kalbėti nereikia), buvo spektaklyje, darėsi remontą ar paprasčiausiai vartojo imunitetą stiprinančius vitaminus? Atsakymas turbūt aiškus. Šiandieninė karta laikosi kiek kitokio požiūrio – pinigų trūkumas dar nereiškia, jog negalima džiaugtis kiekviena diena. „Vėl tie greitieji kreditai“, – už galvos susiimtų minėti senoliai. Taip, pigūs kreditai internete masina daugelį iš mūsų. Jei būtų atliktas statistinis tyrimas šia tema, tikriausiai didesnė dalis respondentų atsakytų, jog yra bent kartą šia paslauga pasinaudoję. Nei pulti, nei sveikinti nereikia – už kiekvieną finansinį žingsnį atsakomybė prisiimama asmeniškai.

Kuo pigūs kreditai internete tokie patrauklūs? Atsakymas slepiasi pačioje sąvokoje: „pigus“ ir „internetas“. Logiška, jog turtuoliams nėra reikalo prasidėti su paskolų bendrovėmis. Pastarųjų paslaugomis naudojasi tik eiliniai žmogeliai, susiduriantys su laikinais (bent tiek gerai) arba nuolatiniais finansiniais nepritekliais. Tad kuo mažesnes palūkanas bendrovė siūlo, tuo būsimam klientui ji patrauklesnė. Šiandien greitųjų kreditų bendrovės jau neturėtų būti tapatinamos su antžmogiais, užsidedančiais kosminius procentus ir taip prisidedančius prie visiško žmogaus sunaikinimo – tam kelią užkerta ir įstatymai, ir aktyvi konkurencija tarp kredito teikėjo.

Internetas, kaip vienas iš įrankių gauti pageidaujamą paskolą, teigiamai vertinamas dėl keleto priežasčių:

  • Vietos ir laiko apribojimų nebuvimas.

Jei po ilgų metų praktikos mokesčius mokėti išimtinai tik pašte, vieną kartą nusižengėte ir atlikote tai internetu, tikriausiai gerokai nustebote: nereikia jokio ypatingo pasiruošimo, laiko planavimo, nėra transporto kamščių ar ilgos eilės prie kasos. Greitieji kreditai, užpildžius paraišką internetu, prieinami taip pat greitai ir patogiai. Aišku, prieš tai dešimt kartų pagalvojus, ar man to tikrai reikia ir ar turėsiu iš ko grąžinti.

  • Galimybė palyginti.

Dabar sunkiai įsivaizduojama situacija, jog žmogus lakstytų iš vienos miesto galo į kitą, kur įsikūrusios skirtingos kreditų bendrovės ir teirautųsi: Ar man duos? Kiek kainuos? Kokios papildomos sąlygos? Dabar tai galima padaryti patogiai sėdint namuose. Ir netgi nereikia vaikščioti po skirtingas internetines svetaines – yra tokių, kuriose „gyvena“ visi greitieji kreditai ir nuo sutarties pasirašymo teskiria vienas pelės klavišo spustelėjimas.

  • Galimybė neafišuoti savo finansinės padėties.

Pigūs kreditai internete suteikia galimybę išspręsti užklupusias finansines bėdas tiesiogiai to neaptariant su niekuo akis į akį. Tai aktualu daugeliui. Juk greitieji kreditai, o juo labiau jų poreikis, nėra ta tema, apie kurią patogu kalbėti su artimu ar nepažįstamu žmogumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *