Įvaizdis jūsų verslui

Jūsų verslo įvaizdisŠiais laikais joks verslas nebeįsivaizduojamas be reprezentacinio tinkapio internete. Nors dauguma, net ir senesnės kartos verslininkų, jau supranta interneto svarbą kiekvienam verslui, vis dar yra verslų kurie iki šios dienos neturi savo reprezentacinio puslapio. Tad jei jūs esate vienas iš jų, tikriausiai jau pats laikas pasidomėti graphic design London bei wordpress web design. Net jei kai kurie žmonės ir sako, kad grafinis dizainas nėra esminis faktorius, kuris galėtų nulemti pardavimus ar jūsų verslo sėkmę, tačiau tikriausiai visi sutiksite, jog išvaizda, o ypač pirmas įspūdis yra svarbu, todėl šiuo aspektu pasirūpinti tiesiog būtina.

Kodėl samdyti profesionalą?

Lietuviai nuo seno turi išsiugdę savybę taupyti visur ir visada. Kaip bebūtų gaila, dažnai atsitinka taip, jog skūpus moka du kartus. Sukurti web dizainą gali turbūt kiekvienas, tačiau padaryti tai kokybiškai ir efektyviai – tik savo srities profesionalai. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame samdyti tik patikimus dizainerius, kurie gali pasigirti savo darbų portfolio, o ne pradedančiuosius greitų pinigų ieškotojus, kurie už nedidelę sumą išpildys visus jūsų norus, tačiau tuo išpildym greičiausiai nesidžiaugsite nei jūs, nei į jūsų tinklapį užsukę potencialūs klientai.

Bendravimas su web dizaineriais gali būti komplikuotas, kadangi jie šneka paprastiems žmonėms nesuprantamais terminais (panašiai kaip ir programuotojai), todėl labai svarbu, kad savo samdomu dizaineriu besąlygiškai pasitikėtumėte. Sakydami "besąlygiškai" neturime omenyje jog turėtumėte pro pirštus žiūrėti į jo darbą – visame darbo procese turėtumtė dalyvauti ir pats, tiesiog nereikėtų aiškinti ir vadovauti profesionaliam dizaineriui, bandant jį įtikinti kaip turėtų atrodyti vienas ar kitas dalykas. Patikėkite, profesionalus dizaineris tikrai žino kaip turi atrodyti geras dizainas, o jūsų asmeninis skonis neturėtų vaidinti didelės rolės. Dizaineris turi motyvaciją kiekvieną darbą atlikti kuo geriau, jog jis galėtų jį patalpinti į savo portfolio ir taip sulaukti daugiau klientų, kilti karjeros laiptais. Tai reiškia, kad kiekvienas profesionalus dizaineris padarys viską ką tik gali, jog jūsų darbas atrodytų puikiai ir nėra nė menkiausios priežasties jaudintis dėl simuliavimo.

1 comment

  1. Visi nori kokybiško internetinio puslapio, bet galvoja, kad patys jį pasidarys puikiai ir dar sutaupys pinigų. Taip tikrai nebus. Tik profesionalai žino kas veikia būtent tuo momentu, nes technologijos ir mados keičiasi, tad bandydami kurti patys galite labai prašauti. Įsikūrus internetinį puslapį svarbu laikas nuo laiko patikrinti ir jo kokybę. http://www.terraerp.lt/funkcionalumas/kokybes-valdymas.aspx

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *