Viskas, ką turite žinoti apie auto nuomą

Yra nemažai priežasčių, kuomet automobilių nuoma yra puikus pasirinkimas, kuriuo verta pasinaudoti. Tiek sumąsčius apkeliauti aplink Lietuvą, tiek laikinai sugedus savam ir nenorint važinėti viešuoju transportu, galiausiai, siekis kartais nukeliauti į restoraną išties labai gražia auto priemone. Kodėl automobilių nuoma yra tokia mėgstama paslauga – priežasčių yra nemažai. Tokiu atveju galima paprasčiausiai nuoširdžiai džiaugtis, jog egzistuoja ir labai daug pasirinkimų lietuviškoje rinkoje. Ne tik pačių auto galimybių, tačiau net ir firmomis. Įvertindamas skirtingus kriterijus, kurie jums gali būti reikšmingi renkantis auto priemonę, kaip kaina, sąlygos, nuomos laikas ir panašiai – visada pavyks rasti individualius poreikius tenkinantį variantą.

nuomokite automobiliusPatogiausia reikalingos informacijos ieškoti internete, kur visos jums reikalingos žinios pateiktos sistemingai, kad nebūtų sunku pagal tam tikrus kriterijus išsirinkti labiausiai tinkantį variantą. Automobilių nuoma tikrai nėra sudėtingas procesas, juolab didžiąją dalį informacijos, kuri jums gali būti reikalinga – pateikiama internete arba suteikiama paskambinus nurodytais telefonų numeriais. Faktas tas, kad greta informacijos yra nemažai dezinformacijos, kuri trukdo tikslingai suvokti, kaip tiksliai veikia tokio pobūdžio paslauga.

 • Automobilių nuoma teikia paslaugas tiek valandiniu, tiek paros tarifu.

 • Nuomojama asmeniui, kuris turi ne mažesnį nei dviejų metų stažą.

 • Būtina palikti užstatą.

 • Asmuo palieka paso ir asmens dokumento kopijas.

 • Kuo anksčiau užsikonservuosite, tuo pigiau už paslaugą mokėsite.

 • Duodama auto priemonę bus su pilnu baku degalų. Būtent ją tokią ir privalote grąžinti.

 • Jei kelionės metu kas nors atsitiks – didžiąją dalį išlaidų padengia draudimas. Asmuo privalo sumokėti baudą.

 • Automobilių nuoma įgalina jus rūpintis savo auto priemone kaip sava.

 • Laiku negražinus auto skaičiuojami delspinigiai.

 • Būtinai susipažinkite su visomis sutarties sąlygomis.

 • Privalote grąžinti techniškai tvarkingą auto priemonę.

Nusprendus, kad automobilių nuoma jums yra reikalinga paslauga, svarbiausia ką turite padaryti, tai labai atidžiai įsiskaityti į visas sąlygas, kurios tik apipina tokio pobūdžio paslaugas. Kiekviena, net ir pati mažiausia žvaigždutė gali pakoreguoti jūsų pasirinkimą. Jei jums vis tiek iškyla klausimų ir norite tiksliai susižinoti, kas jūsų laukia jei auto priemonei kas nors atsitiks ar panašiai – skambinkite nurodytais telefonų numeriais.

Pasinaudokite galimybe smagiai praleisti laiką su nauja auto priemone. Galite pasirinkti iš labai daug skirtingų variantų. Juk mašina reprezentuoją žmogų. Koks esate jūs?

1 comment

 1. Verslininkams, nuomojantiems automobilius, svarbu įsidiegti transporto valdymo sistemą, kad būtų galima lengviau sekti užsakymus, ruošti dokumentus, juos rūšiuoti. Tada ir vartotojams bus lengviau nuomotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *