Riebalų nusiurbimas: minus 5 kg per valandą

Riebalų nusiurbimas arba dar kitaip lipoksacija – procedūra, kuri atliekama tuomet, kai norima sumažinti per didelį riebalų kiekį tam tikrose kūno vietose. Žinoma, kiekvienas geras chirurgas pirmiausia išsiaiškins, ar buvo bandoma keisti mitybą bei sportuoti. Tik tokiu atveju, jeigu nepavyko pasiekti norimų rezultatų šiais būdais – riebalų nusiurbimas yra geriausia išeitis.

Riebalinės ląstelės, kurios dažnai trukdo gyventi, gali būti nusiurbiamos nuo:

  1. Pilvo strities;
  2. Juosmens;
  3. Sėkmenų;
  4. Šlaunų;
  5. Rankų;
  6. Nugaros;
  7. Pasmakrės.

Taigi, yra tikrai daug vietų, kur kaupiasi pertekliniai riebalai, kuriuos gali būti sunku pašalinti. Žinoma, kuo greičiau kreipsitės – tuo Jūsų gyvenimas greičiau stos į įprastas vėžes ir galėsite džiaugtis norimomis kūno linijomis.

Atlikus operaciją oda susitraukia gana greitai, tad nereikia pergyventi, kad liks per didelis odos perteklius, kuris negražiai atrodys. Žinoma, kai nusiurbiamas didelis riebalų kiekis – dažniausiai nepavyksta išvengti odos šalinimo procedūrų. Tačiau jų reikia retai, kadangi derinant su sportu oda greitai vėl taps elastinga ir graži.

Vienos operacijos metu galima pašalinti net iki 2,5 kg riebalų, tačiau svarbiausia yra žmogaus sveikata. Chirurgas įvertina situaciją ir pataria, kiek riebalų ir nuo kurių vietų geriausia pradėti šalinti. Negalvokite, kad riebalų nusiurbimas leis atsikratyti didelio viršsvorio. Tikrai ne. Riebalų nusiurbimas ne tik estetinė operacija, tačiau ji nėra skirta svorio mažinimui. Jos tikslas panaikinti smulkmenas, kurios gadina gyvenimą. Turint didelį viršsvorį būtina keisti gyvenimo būdą, pagalvoti apie skrandžio žiedą ir tik jį užsidėjus kreiptis į chirurgą, kad būtų atlikta riebalų mažinimo operacija.

Riebalų nusiurbimas turėtų būti derinamas su kitomis svorio mažinimo priemonėmis. Geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, kuris sudarys gyvenimą keičiantį planą.

Riebalų nusiurbimas dažniausiai trunka iki dviejų valandų. Operacija atliekama kartais bendrinėje, kartais vietinėje nejautroje, tad tai varijuoja priklausomai nuo pačios operacijos pobūdžio. Žinoma, po operacijos kurį laiką, apie mėnesį, reikia vengti didelio fizinio aktyvumo reikalaujančių darbų. Taip pat nešioti atitinkamus korsetus, kurie padeda kūnui vėl stabiliai pradėti funkcionuoti.

Susigrąžinkite nuostabias kūno formas greitai ir paprastai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *