Kalba – tai kas atveria mums duris

Kalba užtikrina platesnes galimybes

Kalbų mokymasisNemažai žmonių sėdėdami mokyklos suole nenoriai mokinasi svetimą kalbą, nes nesusiduria su jos panaudojimu praktikoje, tačiau vėliau, kuomet įgyja daugiau patirties, suvokia, kad jų gyvenimo kokybę tiesiogiai lemia ir gebėjimas tinkamai vartoti kitos šalies kalbą. Anglų kalba šiais laikais yra viena svarbiausių kalbų, leidžiančių mums pilnavertiškai jaustis už savos šalies ribų, todėl anglų kalbos kursai yra būtini kiekvienam, kuris nepasitiki savo kalbėjimo gebėjimais. Šie kursai suteiks Jums galimybę dalintis mintimis su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat leis tinkamai pasiruošti darbui ar mokslui užsienio valstybėse.

Anglų kalbos akademija AMES garantuoja kokybiškus mokymus

Kad ir kokia veikla užsiimtume, mums visada yra svarbu, kaip tai atliksime ir ar tai patenkis mūsų poreikius bei lūkesčius, todėl pradedant naują veiklą kokybė yra vienas iš pagrindinių kriterijų. AMES užtikrins Jums tinkamas anglų kalbos studijas, kurias pabaigę galėsite tiesiog mėgautis bendravimu, negalvodami apie pačios kalbos taisyklingą vartojimą. Visa tai įrodo faktas, kad net 95%, žmonių, kurie akademijoje mokinosi anglų kalbos, sugrįžo dar labiau patobulinti savo įgūdžių. Kiekvienam mokslui yra svarbu kokybiška ir patikima mokinimosi medžiaga, todėl AMES anglų kalbos akademija teikia tam ypatingą dėmesį. Visa medžiaga yra kruopščiai atrenkama, tai reiškia, kad naudojama tik geriausių, visame pasaulyje pripažintų leidyklų literatūra, kuri yra nuolat peržiūrima ir atnaujinama. Kokybišką medžiagą padeda įsisavinti patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai, kurie stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno kliento mokymosi įpročių. Dinamikos kursams suteikia ir naudojama garso bei vaizdo įranga.

Teikiamos paslaugos atitiks kiekvieno poreikius

Kiekvieno žmogaus tikslas yra skirtingas, todėl anglų kalbos kursus teikianti įmonė AMES stengiasi, kad visi klientai rastų jiems reikalingas paslaugas. Moksleiviai čia galės patobulinti savo skaitymo, rašymo, kalbėjimo įgūdžius ir taip tinkamai pasiruošti valstybiniam anglų kalbos egzaminui. Suaugusieji galės pasirinkti šnekamosios, bendrinės bei verslo kalbos kursus. Ir tai dar ne viskas! AMES leis ištaisyti netaisyklingą tarimą, padės suprasti anglų kalbos gramatiką, todėl kiekvienam, kuris suvokia kalbų reikšmę, šie kursai yra puikus pasirinkimas, leidžiantis įgyti reikiamas žinias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *