Ką reikia išversti, vykstant dirbti į užsienį

AIRV vertimų biurasKaip ir kiekvienam kitam žmogui, pirmą kartą vykstančiam į užsienį, man taip prireikė vertėjų paslaugų. Netoli buvo keli vertimo biurai, be to, draugė rekomendavo, kad vertimų biuras „AIRV“. Taigi, numaniau, kad reikėtų apsilankyti http://www.airv.lt/ ir sužinoti, kiek ir kokios paslaugos pas juos kainuoja. Tai man nebuvo sunku padaryti, kadangi esu iš tų raštingų žmonių, kurie mėgsta ieškoti informacijos internete ir susirasti sau palankiausius variantus. Išvardinsiu, kokių dokumentų vertimas man reikalingas.

CV

Pirmas dalykas, kurį reikia išsiversti kiekvienam žmogui, pradedančiam karjerą užsienyje, tai yra tavo asmeninis gyvenimo aprašymas. Geriausia, kai tai padaro profesionalai, man, šiuo atveju, visgi labiausiai padėjo vertimų biuras „AIRV“. Su juo pradėjau bendradarbiauti, ir tada, pagal tai, kokios kainos nurodytos Airv.lt net nebepradėjau kažkokių kitų biurų ieškoti – užteko, ką siūlo tik šis. Gyvenimo aprašymas, pasirodo, turi būti ne tik išverčiamas, bet ir reikia į jį tinkamai ir reikliai pasižiūrėti. Tarkime, labai svarbu, kad būtų pateikiama tik būtina informacija, niekam neįdomu, kokia jūsų buvo mėgstamiausia spalva, kai lankėte vaikų darželį, ir ar jūs mokate naudotis „Microsoft Office“ produktais (nes akivaizdu, kad turėtumėte mokėti). Skirtingai nuo valstybės, į kurią ketinate vykti, reikia ir skirtingų CV. Tose šalyse, kur itin pripažįstamos vakarietiškos laisvės ir lygybės idėjos, jūs gal net apsunkinsite darbdaviui darbą, nurodydami savo lytį ar tautybę, ar netgi amžių. Kai kuriose šalyse deklaruojama, kad rasizmas, seksizmas ar diskriminacija amžiaus pagrindu yra labai nepriimtini dalykai, ir kartais darbdaviui netgi lengviau paprasčiausiai tokių CV net neskaityti. Taigi, jums reikalingas ne tik vertimas, taip pat būtų pravartu, kad vertimų biure būtų ir patariama, kaip apskritai turi atrodyti CV.

Dokumentai

Skaityti straipsnį “Ką reikia išversti, vykstant dirbti į užsienį” »

Produktų ženklinimas – smulkiojo verslo galimybės

Žmonės, kurie nustoja gyventi pagal kitų keliamas sąlygas ir pagaliau išdrįsta elgtis taip, kaip trokšta yra verti auksinio medalio. Daugelis mūsų kasdien keliauja į nemylimą darbą ir jame praleidžia pusę dienos manydami, kad kitų alternatyvų gyvenime paprasčiausiai nėra. Drąsiausi – meta viską ką turi ir pradeda individualų verslą. Nesvarbu apie ką svajojate laikas tai paversti realybe. Atidarykite mini parduotuvę ir joje prekiaukite tokio tipo produkcija, kuri jums atrodo tinkamiausia. Produktų ženklinimas yra būtina tinkamo verslo proceso dalis, kadangi sistemos neturėjimas padės labai lengvai pasiklysti prekių gausoje. Paprasčiausiai, paskui ieškoti išeičių bus labai sunku, tad pasinaudokite egzistuojančiomis galimybėmis paženklinti prekes tam tikra produkcija.

ženklinimasProduktų ženklinimas susideda iš skirtingos medžiagos etikečių gaminimo, kurios padės nesimaišyti produktų sandėlyje ir tuo pačiu informuoti klientus apie kainas bei kitas sudedamąsias dalis. Dizaino pasirinkimas taip pat be galo platus, tad kad ir kokių etikečių stiliaus konkrečiai norėtumėte – viskas yra įmanoma. Trokštate solidarumo – pasirinkite minimalistinį variantą. Jei prekės bus parduodamos vaikams – kur kas žaviau atrodys spalvotos etiketės puoštos paveiksliukais. Egzistuojant plačiam pasirinkimui ir tuo pačiu galimybei gauti tai, ko trokštate, tiesiog privalu pasinaudoti paslauga.

Mūsų turimi etikečių spausdintuvai yra modernūs, tad gausite aukščiausios klasės produkciją, kuri puikiai atliks savo darbą. Garantuojame, kad negausite nei vieno brokuoto lapelio, kuris negalėtų būti tikslingai panaudojamas. Produktų ženklinimas susideda iš etikečių, kurios gaminamos naudojant modernią technologiją. Tai ne rankų darbo lipdukai, o konkrečiai į kompiuterio ekraną suvesta informacija, kuri padės gauti efektyvų rezultatą. Svarbiausia, kad kuo didesnį kiekį užsisakysite – tuo pigiau gausite. Juolab, esant poreikiui, lipdukai gali būti pagaminami labai greitai, tad skubumo atveju nekils jokių papildomų problemų.

Produktų ženklinimas jūsų versle kur kas labiau padidins našumą ir tuo pačiu sumažins rankų darbą. Jei reiktų didelį kiekį informacijos pateikti ant kiekvienos prekės – tai tikras laikų ir didesnių sąnaudų gadinimas. Juk nesamdysite atskiro žmogaus, kuris viską užrašinėtų ant etikečių? Štai įsigiję lipdukus pagal savo poreikį galėsite džiaugtis, kad viskas yra labai paprasta ir tikrai efektyvu.

Kuomet galima gyvenimą kur kas labiau palengvinti, kodėl to nepadarius? Pasinaudokite patogiomis galimybėmis informuoti kiekvieną klientą apie jūsų siūlomą produkciją.

Produktų ženklinimas tai galimybė greitai skelbti informaciją. Tam tikra prasme, tai efektyvi reklamos rūšis.

Kreditai: nereikšminga kam, svarbiausia – apgalvotai

Kreditai – finansinė paslauga, daugeliui žinoma ne tik teoriškai, bet ir iš asmeninės patirties. Šio proceso esmė: kreditorius klientui nustatytam laikotarpiui paskolina reikiamą pinigų sumą, sudarant abejoms pusėms priimtiną mokėjimų grafiką. Nauda visiems: asmeniui suteikiama galimybė gauti pageidaujamą pinigų sumą norimu laiku, o tokią paslaugą teikianti institucija (šiuo atveju – greitųjų kreditų bendrovės) už tai gauna tam tikro dydžio palūkanas. Ir žiniasklaidoje, ir visuomenėje šis sandoris neretai pristatomas iš blogosios pusės: neva besiskolinantys nesugeba tinkamai susitvarkyti savo finansinių reikalų, o skolinantieji tik ir lobsta iš kito nelaimės. Mes sakome: jei jums tai neaktualu, nesiskolinkite. Tačiau neabejotinai atsiras tų, kurie į šią galimybę pažvelgs kaip į paskutinį šansą išsigelbėti. Ir skolintis galima dėl įvairiausių priežasčių, tiesiog būtina suprasti, jog tai – itin dideli įsipareigojimai, kurių nesilaikymas gresia teisinėmis problemomis.

kreditaiMotyvai, dėl kurių ryžtamasi pasirašyti kredito sutartį, yra patys įvairiausi. Kai kas pateisinamomis laikosi tik priežastis, kai badas „žiūri į akis“, pūpso krūva neapmokėtų sąskaitų ar pritrūksta pinigų medikamentų įsigijimui. Tačiau reikia atsižvelgti į faktą, jog skirtingi žmonės pasižymi ir nevienodais poreikiais. Kiti vadovaujasi principu „gyvenu čia ir dabar“ bei nenori leisti, jog finansinės problemos tam pakenktų. Tad nereikėtų kreivai žiūrėti į tą žmogų, kuris, greitai gavęs pageidaujamą sumą į nurodytą sąskaitą (žaibiškai gaunami kreditai – vienas iš šios paslaugos pliusų), nusiperka kelialapį į dar neaplankytą Europos šalį ar pradeda planuoti būsto remontą. Pasikartosime: vieni bando išgyventi, o kiti nori gyventi. Tai – asmeniškas kiekvieno pasirinkimas. Juk, šiaip ar taip, tiek vieni, tiek ir kiti už šią galimybę susimoka. Privalumas, jog už išpildytą poreikį galima sumokėti dalimis per ilgesnį laikotarpį.

Nereikėtų akcentuoti skolinimosi priežasčių, geriau dar ir dar gilintis į atsakingo skolinimosi principus. Pagrindinė atsakomybė gula ant pačių skolintis planuojančių asmenų: juk pastarieji džiaugsis ne tik gautais pinigais, bet visą paskolos terminą negalės ramiai miegoti dėl kiekvieną mėnesį grėsmingai ateinančios įmokos datos. Gerai, jog pavyksta sukrapštyti reikiamą pinigų sumą – o kas, jei pritrūksta? Tad, prieš pasirašant paskolos sutartį, reikia apsidrausti: būti tikriems dėl nenutrūkstamo pajamų šaltinio, o, numatant pastarųjų mažėjimą, geriau rinktis ilgesnį skolinimo laikotarpį su mažesnio dydžio įmokomis. Aišku, ir pačios greituosius kreditus teikiančios bendrovės turi užtikrinti, jog kreditai pasiektų tik mokius asmenis. Tai užtikrina kruopštus paraišką pateikiančiųjų įvertinimas.

Medinis kubilas – sveikatos šaltinis?

wooden saunaKieno sveikas kūnas, tas gali iškęsti ir karštį, ir šaltį. Taip ir tas, kieno sveika dvasia gali pakelti ir pyktį, ir sielvartą, ir džiaugsmą, ir kitus jausmus.

Epiketas

Darbo diena iš jūsų pavogė paskutines jėgas? Norite kaip nors atsipalaiduoti, tačiau namuose nėra sąlygų, o keliauti kur nors kitur – noro ir sveikatos? Turime jums geriausią patarimą. Savo namuose susikurkite tobuliausią namų oazę, kuri galėtų būti jūsų egzotiški kraštai, jūsų utopinė vieta, kurioje galėtumėte ilsėtis visada, kai tik iškiltų tokio pobūdžio poreikis. Gyvenantiems nuosavuose namuose viskas yra kur kas paprasčiau. Štai butų gyventojams rekomenduojame įsigyti mažutį sodo namelį, kurį paversti poilsio zona bus labai paprasta.

Susikurkime tobulą vietą poilsiui…

Galite pasisamdyti profesionalus arba galite įrodyti, jog ir pats esate labai nagingas ir dizaino kūrimas ir bent minimalių detalių jungimas jums nebus jokia papildoma problema. Geriausias poilsis yra tas, kurio metu galima visiškai atpalaiduoti savo kūno raumenukus. Šiuo atveju rekomenduojame medinius kubilus (geriau jie žinomi anglišku pavadinimu "wooden sauna"), kadangi pastarieji neužima daug vietos, veikia pirties principu ir padeda atsipalaiduoti, jei įsigysite tokį, kuris teikia papildomas masažo funkcijas. Sudominome? Tuomet keliaujame toliau sužinoti daugiau konkrečios informacijos.

Kubilas – tobula vieta

Wooden sauna arba paprasčiau ir lietuviškai "medinis kubilas" yra tobula vieta, kuri leidžia pailsėti tiek fiziškai, tiek protiškai. Ir tai tikrai ne rinkodarininkų išmonė siekiant pritraukti daugiau pirkėjų. Ne tik natūralios medicinos propaguotojai, tačiau tuo pačiu ir daktarai kaip susitarę kartoją, kad tokio pobūdžio kubilai labai naudingi sveikatai. Pirmiausia, karštas vanduo padeda suaktyvinti jūsų kraujotaką, tad sumažėja užkalkėjimų ir arterijų plyšimo atvejų. Tie, kurie dažnai jaučia sąnarių skausmus, taip pat turėtų išbandyti šį gydymo būdą. Skausmas dings po kelių kartų. Nervams raminti rekomenduojame įsigyti specialių kvapučių, kuriuos įpylus į vandenį galėsite džiaugtis maloniais kvapais, o kaip turbūt jau žinote, jie padeda reguliuoti nervų sistemą.

Kubilai daugeliui atstoja sanatoriją. O juk niekur nereikia važiuoti iš namų, juolab tai yra vienkartinė investicija, kuria galėsite džiaugtis tiek jūs, tiek jūsų artimi ir mylimi žmonės. Sveikata negali būti įvertinta pinigais, tad jei manote, kad šio pobūdžio daiktas padės jums atsipalaiduoti – pasirinkite galimybę tai daryti pigiai ir labai patogiai.

Suknelės internetu

Norite įsigyti drabužį negaišdami daug laiko? Jums puikiai tiks suknelės internetu, čia žinoma, galima rasti ir kitų rūbų. Tai puikus šiuolaikiškas būdas greitai apsipirkti. Jums nereikės vaikštinėti po parduotuves ir ieškoti to, kas tiks. Gali tekti apsilankyti ne vienoje drabužių parduotuvėje, kol rasite sau tinkantį rūbą. Nusipirkti suknelę šiandieną ne problema, tačiau tuo pačiu ir nėra lengva. Jums gali netikti modeliai, spalvos, medžiagos, parduotuvėse ne visada būna reikiamų dydžių. Jūsų kelionė gali būti be tikslo, jei nepavyks surasti to, ko ieškote. Pirkdami internetu greitai galite peržiūrėti visas siūlomas prekes. Jums nereikės niekur eiti iš namų, prireiks tik interneto. Sukneles internetu perka ir solidaus amžiaus damos ir jaunos panlės.

sukneles internetuVasarą visi nori nusimesti storesnius drabužius ir atnaujinti garderobą. Ne visada būna tinkami vasariniai drabužiai praeitų metų. Jums reikia tiesiog apsipirkti. Užsukite į elektronines parduotuves, čia rasite ne vieną dėmesio vertą pasiūlymą. Margaspalvės suknelės internetu vilioja ne vieną merginą ar moterį. Čia galite rasti ne tik gražių, bet ir stilingų, išskirtinių drabužių. Vasara puikus laikas atskleisti savo stilių. Ne paslaptis, kad vasariniai drabužiai dažniausiai kainuoja pigiau, nei šilti, kurie skirti žiemai. Jų galima įsigyti daugiau, ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti kelias striukes (ar kailinius) žiemai. Šaltuoju metų laiku šiek tiek sudėtingiau atsiskleisti ir atrodyti stilingai.

Sukneles, sijonus, bliuzeles, kelnes ar kitus drabužius internetu galite įsigyti netgi pigiau, nei parduotuvėje. Čia vyksta akcijos ir išpardavimai. Užsukti į elektronines parduotuves tikrai verta. Jums nereikės niekur eiti, galėsite peržvelgti naują kolekciją (arba išparduodamas pigesnes prekes), tiesiog patogiai įsitaisę ant fotelio. Pirkti drabužius internetu yra patogu. Atsiskaityti galėsite, taip pat, internetu. Reikiamą sumą galėsite pervesti, pasinaudoję internetine bankininkyste. Daugeliui gali kilti klausimas, o kaip atsiimti prekes? Apie tai pagalvojo pardavėjas, prekės jums bus pristatytos, greičiausiai nemokamai. Perkantiems už tam tikrą sumą prekių, jos dažniausiai pristatomos be papildomo mokesčio (pavyzdžiui, už 100 litų, 200 litų ar kitą sumą).

Šiandieną elektroninės parduotuvės sparčiai populiarėja. Vis daugiau žmonių mieliau apsipirkinėja internetu. Tokiu būdu galite sutaupyti laiko, kurio šiandieną daugeliui nepakanka. Moterys ir merginos dažnai naršo internete ieškodamos suknelių ar kitų drabužių. Paieškos dažniausia būna sėkmingos, kiekviena randa tai, ko ieško. Tokiu atveju, jei jūsų netenkina gauta prekė, ją galite grąžinti pardavėjui. Svarbu ilgai nedelsti, informuokite pardavėją iš karto. Jums gali tekti apmokėti siuntimo (pašto) išlaidas, todėl reikėtų prekes rinktis atidžiai.